Lidé a život

ve STAR

Jednou nohou v české metropoli, druhou v krásné přírodě vltavských břehů. Rychlé spojení na letiště i budoucí napojení na pražské metro. STAR nenabízí jen supermoderní technologie ve výzkumných centrech a špičkových firmách, ale také prvotřídní služby, ubytování, vzdělávací instituce, sportovní a společenské vyžití, a v neposlední řadě i bezpečný život.

Pavel Stopka

vědec

„S rodinou bydlím v Dolních Břežanech, kde se snoubí moderní architektonický ráz s otevřenou a laskavou společností, které jsem rád součástí. Práce v centru BIOCEV je pro mne velkým potěšením, protože se zde schází excelence předních českých ústavů Akademie věd a dvou fakult Univerzity Karlovy. Díky evropským fondům a grantovým agenturám pracujeme v nejmodernějším zařízení svého druhu a jsme tak schopni produkovat výsledky srovnatelné s těmi zahraničními.“

Staňte se

STAR!

Kariéra

Staráme se, aby v regionu STAR rostl počet talentovaných, kreativních a vysoce vzdělaných lidí. Výzkumná centra, technologické firmy  i další instituce vytvářejí kvalitní pracovní místa. Zde najdete nabídku volných pracovních pozic.

Welcome Office

Poskytujeme asistenční služby zahraničním vědcům a jejich rodinám při příchodu do nového prostředí. Poradíme v komunikaci s úřady, jak najít vhodné ubytování nebo společenský život.

Život ve STAR

Přehled společenských a kulturních akcí. Gastronomické zážitky i sportovní aktivity. Zajímavosti z dění v regionu, který nabízí výlety do historie i budoucnosti. Jsme silná komunita nadšených lokálních patriotů.