Po návštěvě laserových center v Dolních Břežanech (13. 5.) a debatě s Radkem Špicarem (30. 5.) bychom Vás rádi pozvali na další akci vědecko-technologického klastru STAR, která se uskuteční ve čtvrtek, 27. června 2019 od 9:00 hod. v budově InnoCrystal v průmyslové zóně Zlatníky-Hodkovice. Cílem je představení klíčových subjektů a networking v rámci regionu Vestec, Zlatníky-Hodkovice a Dolní Břežany.

Tentokrát jsme pro Vás připravili prezentaci firmy SCIMED BIOTECHNOLOGIES, s.r.o., české biotechnologické společnosti se zaměřením na vývoj léčivých přípravků na buněčné bázi. S využitím přirozených hojivých a regeneračních vlastností buněk nabízí pacientům nové vysoce personalizované a účinné metody léčby. Pro účastníky setkání bude také připravena exkurze do laboratoří SCIMED, které jsou vybavené pro aseptickou výrobu buněčných a tkáňových přípravků a splňují přísné nároky na akreditaci GMP a tkáňového zařízení.

SCIMED sídlí od loňského roku v soukromém business centru InnoCrystal. Prostor, projekty i možnosti spolupráce Vám představí pan Petr Kotal, zakladatel a člen manažerského týmu InnoCrystal.

Během programu bude zajištěno občerstvení.

Prosím o potvrzení Vaší účasti na email petr.solil@biocev.eu

Děkujeme a těšíme se opět na setkání

Tým STAR